Top

Spraw, aby każdy posiłek był przeżyciem

Tym razem duński dietetyk, prezenter telewizyjny i pisarz Christian Bitz ubarwia stoły obiadowe swoimi wyjątkowymi talerzami „Gastro”, które pobudzają zmysły i nawet z nudnej kanapki czynią niezwykłe doznanie kulinarne.

Matową krawędź płytek kamionkowych pięknie uzupełnia duża studzienka w reaktywnej glazurze, która jest znakiem rozpoznawczym całego uniwersum BITZ. Unikatowe glazurowanie nadaje każdemu talerzowi niepowtarzalnych cech, zaś zróżnicowane oznaczenia i odcienie połączone z ekscytującą grą kolorów podkreślają przyrządzone potrawy, nadając im bardziej apetyczny wygląd niż kiedykolwiek wcześniej.

Ręcznie robiona seria składa się z talerza obiadowego i kolacyjnego. Cała seria jest dostępna w ośmiu kolorach, które dowolnie można mieszać i dopasowywać pod względem rozmiaru w celu stworzenia bardziej żywiołowego designu.

Do grona niezwykłych lustrzanych obiektów należy również Nukleus, lustro- rzeźba, dominanta, która nikogo nie zostawia obojętnym zwłaszcza, gdy występuje w zjawiskowych, gradientowych wybarwieniach lub gdy jest podwieszona pod sufitem i jak kwiat otwiera się lub zamyka za sprawą odpowiednich systemów.

Więcej na temat marki Bitz: bitzliving.com

Zdjęcia © F&H of Scandinavia A/S