Top

NUORI – wysokowydajna pielęgnacja twarzy i ciała

Bezkompromisowa skandynawska marka wprowadza na rynek świeżo zmieszaną, wysokowydajną pielęgnację twarzy i ciała. Produkty Nuori są świeżo mieszane w małych partiach, co 10-12 tygodni. Taki poziom świeżości niesie ze sobą dwie wyraźne zalety. Oznacza to, że działanie składników aktywnych nie ulegnie osłabieniu wraz z upływem czasu. Dzięki temu produkty są wyjątkowo czyste – w 100% naturalne i wolne od syntetycznych konserwantów, barwników i substancji zapachowych, a także innych chemikaliów zwyczajowo używanych do stabilizacji skuteczności i konsystencji produktów do pielęgnacji skóry.

Kolekcja NUORI obejmuje produkty do twarzy, ciała i włosów, z czego wszystkie opracowano zgodnie z jednolitymi i rygorystycznymi standardami skuteczności i czystości.

NAJPIERW REZULTATY

NUORI

BIO-FUSION SERUM

To silne, ale lekkie serum z naturalną alternatywą retinolu usuwa oznaki starzenia się skóry. Przy codziennym stosowaniu to serum zmniejszy widoczność drobnych linii i zmarszczek oraz sprawi, że skóra będzie jaśniejsza i jędrniejsza.

NUORI

SUPREME POLISHING TREATMENT

Codzienny, dostosowany do potrzeb zabieg NUORI skutecznie usuwa zanieczyszczenia, delikatnie złuszcza martwe komórki naskórka oraz nasyca skórę odżywczymi składnikami. Rezultat: bardziej wyrafinowana i promienna skóra.

Wszystkie produkty dostępne na nuori.com.

Zdjęcia © NUORI