Top

Piaget Possesion Ceramic

Kolekcja Possession firmy Piaget została po raz pierwszy wprowadzona na rynek w 1990 roku wraz z uderzającym pierścionkiem z żółtego złota, wyznaczając narodziny najbardziej kultowego pierścionka obrotowego. Od tego czasu, kreacje Possession Piageta nadal dostarczają radosnych i zabawnych elementów wirujących, które budzą zmysł dotyku. Nowa kapsuła Possession Contrast Capsule wykorzystuje klasyczne kody projektowe linii Possession i wstrząsa nimi za pomocą nowych, odważnych kształtów i materiałów, aby naprawdę wyróżnić się z tłumu.

Dziś Piaget po raz pierwszy wprowadza czarną i białą ceramikę. Kapsuła Possession Contrast to połączenie odważnych kształtów i nowych materiałów. Kapsuła, która podkreśla klasyczne kody z ekstrawagancją i wstrząsa dziedzictwem Maison delikatnych linii z ostrym i śmiałym wzornictwem.

Kapsuła Possession Contrast obejmuje trzy nowe pierścionki z diamentami: dwa w różowym złocie z białą ceramiką i jeden w białym złocie z czarną ceramiką, a także bransoletkę z białego złota również z diamentami i czarną ceramiką.

Te kreacje mają nowy, ostry wygląd dzięki nowym liniom, które obejmują fazowanie na górze i na dole pierścieni oraz płaską górę bransoletki, która przynosi stylową, kanciastą estetykę. Obrączki prezentują obracający się ceramiczny rząd ozdobiony motywem kwadratowych nacięć dodających kreacjom dodatkowego poziomu magii. Bransoletka ma czarny ceramiczny stożek na każdym końcu z ostrymi krawędziami, aby nadać śmiały design tej eleganckiej bransoletce.

Nowa kapsułka Possession Contrast Capsule to nowy sposób na wyrażenie siebie dzięki odważnemu wzornictwu pełnemu pozytywnej energii, która będzie Ci towarzyszyć, gdy będziesz żyć pełnią życia.

Więcej o marce Piaget na: piaget.com

Zdjęcia ? Piaget