Top

Ultrainteligentna i nowoczesna kuchnia twoich marzeń

Wyobraź sobie swoje idealne miejsce do pracy. Jak wygląda? Co cię otacza? Co sprawia, że pracuje ci się sprawniej i przyjemniej? Niezawodny sprzęt, ulubiony gadżet, a może kubek dobrej kawy? Pomyśl, jak efektywnie wykonujesz obowiązki, kiedy masz pod ręką wszystko, czego potrzebujesz.

Nowe technologie wychodzą nam naprzeciw nie tylko na rynku zawodowym, lecz także w codzienności naszych czterech ścian. A sercem każdego domu jest kuchnia. Jak by nie patrzeć, jest również miejscem naszej pracy. Poznaj nadzwyczajne urządzenia, dzięki którym przebywanie
w niej stanie się o niebo wygodniejsze, a najmniej ulubione czynności będą tak proste jak nigdy wcześniej.

Wyzwanie ? zmywanie? Nie z unikatowym BLANCO Etagon

Zlewozmywak pełen brudnych naczyń to źródło frustracji każdego eksploratora kuchennego terytorium. Zwłaszcza, kiedy potrzebujemy więcej miejsca – w gotowaniu trzeba być przecież wielozadaniowym. Firma Comitor przychodzi z gotowym rozwiązaniem, proponując wyjątkowy produkt – zlewozmywak BLANCO Etagon 500-u, dzięki któremu będziemy mogli z całą pewnością (i przyjemnością) zapanować nad kulinarnym chaosem.

BLANCO Etagon wyróżnia piętrowa komo-ra wyposażona w szyny ze stali szlachetnej, które wykorzystują optymalnie przestrzeń komory i dają możliwość pracy na jej kilku poziomach. W jej konstrukcji wykorzystano szyny ze stali szlachetnej – z ich pomocą z łatwością będziemy mogli manewrować kuchennym sprzętem. Połączenie niemieckiej precyzji i funkcjonalności z najwyższą jakością materiałów odmieni to, co niegdyś budziło zniechęcenie.

Wrzątek prosto z kranu z InSinkErator

Chciałbyś zaoszczędzić czas i energię? Bateria kuchenna InSinkErator 3w1 to rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią czekać i troszczą się o środowisko. Jej ultranowoczesny system pozwala na dostęp do filtrowanej wody o temperaturze 98° C w każdej chwili. Korzyści takiego udoskonalenia są niezliczone. Nagła wizyta gości, natychmiastowe wyparzenie smoczka albo pokrojenie tortu gorącym nożem. Choć to drobne rzeczy, czasami zaoszczędzone minuty bywają bezcenne!

Użyteczność baterii 3w1 to nie tylko brak konieczności czekania na ulubiony napój i minimalizm kuchennego blatu – to przede wszystkim wykorzystywanie dokładnie takiej ilości wody i prądu, jakie są nam potrzebne. Doskonałym dopełnieniem urządzenia zaś jest elegancki, włoski design, na który znaczny wpływ miało wysokiej klasy tworzywo – mosiądz armaturowy.

Odpady ? nawet ich nie zauważysz

InSinkErator to firma specjalizująca się modernizacją prostych, choć niekiedy uciążliwych kuchennych czynności. Do takich należy segregacja i pozbywanie się odpadów, których w kuchni w bród (i w brud również). Tutaj niebywałym pionierem jest rozdrabniacz odpadów InSinkErator Evolution 250 – to ciche, niezwykle nowoczesne i bezpieczne (nie zawiera ostrzy ani noży) urządzenie to szybki sposób na pozbycie się odpadków bio i nieprzyjemnych zapachów.

Z kolei wspomniany wcześniej producent BLANCO proponuje poprawę jakości zarządzania odpadami nawet najbardziej wymagającym klientom, przedstawiając inny nienagannej jakości produkt ? selektor na odpady BLANCO Select II. Dzięki niemu w kuchni zapanuje idealny porządek, a miejsce składowania odpadów nie będzie odstraszać, ale stanie się spójną i atrakcyjną wizualnie częścią kuchennej przestrzeni.

Produkty marek BLANCO i InSinkErator dostępne na: comitor.pl

Zdjęcia ? BLANCO, InSinkErator