Top

Rewolucja w pielęgnacji skóry – VERSO

Verso to po łacinie „odwrót”, jak odwrotna strona obrazu lub „plecy” sukienki. Oznacza to, co jest zwykle ukryte pod spodem, lustrzany widok. W sensie metaforycznym można powiedzieć, że nawiązuje do chodzenia własną drogą, bycia innym. A w końcu Verso to zupełnie inny rodzaj pielęgnacji skóry. Po pierwsze, działa. Udowodniono, że Verso Skincare sprawia, że Twoja skóra będzie wyglądać młodziej i zdrowiej.

Specjalna formuła powoduje, że komórki skóry zaczynają naśladować zachowanie młodych komórek. Nazwa tej unikatowej formuły to Retinol 8, i jest ona 8 razy bardziej skuteczna niż typowy Retinol w tej samej dawce. Stymuluje produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego, i tym samym pomaga zmniejszać oznaki starzenia się skóry. Tak więc w przypadku Verso Skincare, odwrót oznacza również cofanie czasu.

SKINCARE MADE EASY

VERSO SKINCARE

MICELLAR WATER

Delikatny i szybki kosmetyk oczyszczający skórę. Oczyszcza skórę i usuwa lekki makijaż, nie powodując niepotrzebnego przesuszenia. Sprawia, że codzienne dbanie o czystą i zadbaną skórę staje się łatwym zadaniem. Skóra pozostaje zrównoważona, miękka i gładka, gotowa do następnego etapu pielęgnacji.

VERSO SKINCARE

DAY CREAM SPF 30

Ochronny krem nawilżający do twarzy dla promiennej, młodo wyglądającej skóry. Krem na dzień Verso zawiera Niacynamid, kurkumę i Retinol8, które chronią Twoją skórę przed przedwczesnym starzeniem się i sprawiają, że jest ona gładka i miękka. Ponadto, produkt zawiera filtr SPF30, który zapewnia ochronę przed szkodliwym promieniowaniem.

Wszystkie produkty dostępne na versoskincare.com.