Top
Maserati

Maserati – specjalne usługi dla klientów


Od niedawna Maserati realizuje nowe podejście, opracowane z myślą o zapewnieniu swoim klientom wyjątkowych doświadczeń.

Maserati

Dziś bardziej niż kiedykolwiek marka spogląda w przyszłość innowacji, kreując coraz bardziej spersonalizowane wrażenia oraz produkty „szyte na miarę” – produkty, które mogą wykraczać poza oczekiwania klientów i odzwierciedlać ich codzienne potrzeby.

Szereg nowo opracowanych inicjatyw i usług składa się na Maserati Personal Service Lab (z ang. laboratorium spersonalizowanych usług Maserati), oparte na elastycznym, spersonalizowanym podejściu do wymagań klientów. Ta nowatorska wizja obejmuje dwa nowe programy: Pick-up & Delivery oraz Courtesy Car, stworzone z myślą o zaoferowaniu doświadczeń najwyższej klasy.

Maserati

W ramach programu Pick-up & Delivery (z ang. odbiór i dostawa) klient może przekazać samochód na przegląd, a następnie odebrać go w swoim domu lub pod innym wskazanym adresem. Dopasowana do osobistych potrzeb usługa sprawia, że konserwacja pojazdu staje się jeszcze łatwiejsza.

Z kolei program Courtesy Car (z ang. auto zastępcze) zapewnia klientom inny samochód Maserati w okresie, gdy ich wóz przechodzi przegląd w serwisie.

Maserati

Obie usługi można wykupić w dowolnej stacji obsługi Maserati, przez cały cykl życia pojazdu. Obecnie są one dostępne w regionie EMEA, ale do końca roku zostaną wprowadzone także w innych regionach.

Dzięki usługom Maserati Personal Service Lab marka gwarantuje swoim klientom kolejne unikalne doświadczenia – innowacyjne i przyszłościowe.

Więcej na temat Maserati: maserati.com

Zdjęcia © Maserati