Top
La Mer The Eye Concentrate

Kuracja do skóry okolic oczu od La Mer

Wzmocniony niezwykłym eliksirem Concentrated Miracle Broth? – The Eye Concentrate zapewnia skórze wokół oczu niezwykle intensywną pielęgnację. Rezultaty? Drobne linie, zmarszczki i cienie stają się mniej widoczne.

SKONCENTROWANE EFEKTY THE EYE CONCENTRATE

CONCENTRATED MIRACLE BROTH?

The Eye Concentrate zawdzięcza swoją nazwę Concentrated Miracle Broth?, formule o najwyższym stężeniu naszego odnawiającego komórki skóry Miracle Broth?. Po poddaniu fermentacji jest on dodatkowo wzmacniany w powolnym procesie wykorzystującym zimną próżnię. Jego skoncentrowana moc pomaga przyśpieszyć odnawianie się komórek, przyczyniając się do powstania gładszej i bardziej rozjaśnionej skóry wokół oczu.

NAJCZYSTSZA POSTAĆ FERMENTU

W jego składzie znajduje się koncentrat rozjaśniającej melasy i kojący wyciąg z morskich alg. Ferment w takiej postaci działa redukująco na cienie, linie i zmarszczki pod oczami. Widocznie pobudza regenerację, pomaga przywrócić równowagę skóry i sprawia, że wygląda ona na mocniejszą i zrewitalizowaną.

SKONCENTROWANA HERBATA Z LIMONKI

Silny przeciwutleniacz, który pomaga chronić skórę przed stresem środowiskowym i zanieczyszczeniami. Dodaje skórze wewnętrznej mocy, zapobiega powstawaniu cieni pod oczami i pomaga zachować widoczne oznaki zdrowia skóry wokół oczu.

Zdjęcia ? La Mer