Top
Reverso Jaeger-LeCoultre

Reverso Jaeger-LeCoultre słowami Amandy Seyfried

Przyjaciółka Jaeger-LeCoultre od 2019 roku, nominowana do Oscara aktorka Amanda Seyfried ma jasne wyobrażenia tym, czego szuka zegarku na rękę. Jako kwintesencja nowoczesnej kobiety, która umiejętnie łączy wiele ról życiu zawodowym rodzinnym, ceni sobie przede wszystkim łatwość wszechstronność: „Wybierając zegarek, chcę mieć poczucie, że można go nosić t-shirtem lub sukienką że nadal pasuje do mojego osobistego stylu” mówi. „dla mnie Reverso jest jednym tych, które zawsze trafiają punkt„.

Amanda, która założyła Reverso One Duetto Moon na ostatnią sesję zdjęciową ze znaną nowojorską fotografką Alique, szczególnie zachwyciła się jego stylem, zarówno jako niedbale elegancki zegarek na co dzień, jak i biżuteria.

„”Miałam na sobie białą koszulkę założyłam to czerwone Reverso, pomyślałam Naprawdę chcę go miećprzypadku [Duetto] chodzi to, że mam wybór – jeśli zmienię zdanie, mogę natychmiast zmienić tarczę zegarka.”

– wyjaśnia Amanda Seyfried

Eleganckie proporcje również ją przekonały, dodaje: „Jest taki zgrabny i – choć nie chciałabym, aby był mniejszy – ma idealny rozmiar, ponieważ obudowa jest dłuższa i nieco grubsza. Naprawdę dobrze leży na moim nadgarstku i mam wrażenie, że pasuje na każdego, w każdym rozmiarze – kogoś większego, czy drobną kobietę jak ja. ”

Jako swój pierwszy zegarek Jaeger-LeCoultre, Amanda pokochała dużą tarczę i klasyczną okrągłą obudowę modelu Master Ultra-Thin Moon. Potem przyszedł czas na Reverso: „To zabawne, bo tak bardzo pociągała mnie większa twarz modelu Master, a potem, gdy dostałam swój pierwszy Reverso, pomyślałam: 'Zaraz, to mój ulubiony'” – śmieje się.

„Moje pierwsze Reverso jest stalowe i ma portret mojego psa, Finna, wygrawerowany na rewersie – co jest zupełnie innym poziomem. Jest to pamiątka – coś, co mam nadzieję będę mogła przekazywać z pokolenia na pokolenie. A możliwość zabrania Finna ze sobą wszędzie, na nadgarstku, jest taka fajna”

Dla Amandy, najważniejszy element Reverso jest wspólny dla wszystkich modeli. „Trzeba dokonywać wyborów” – wyjaśnia. „I można bardzo łatwo i bardzo satysfakcjonująco przełączyć go. Czasami po prostu się z nim bawię, bo to takie miłe uczucie, kiedy wszystko się zgadza. I czasem trudno mi się zorientować, czy to ma być rewers, czy tarcza zegarka. To biżuteria, ale biżuteria praktyczna”

„To niesamowite, że projekt ma 90 lat. Musiało to wtedy rozsadzić ich umysły, ponieważ [odwracana obudowa] jest tak innowacyjna. Nikt inny tego nie robi” – dodaje. „I wciąż wygląda tak nowocześnie. Myślę, że jest to coś związanego z liniami – tarcza zegarka jest tej samej szerokości co pasek. Myślę, że to jest naprawdę piękne”

„Ten projekt jest nadal oświadczeniem. Dla ludzi, którzy kochają zegarki, jest to element rozmowy, ponieważ jest to Reverso – a ponieważ nie wiesz, co zobaczysz, dopóki nie odkryjesz tajemnicy pod obudową. . . jest to piękna niespodzianka. „

Więcej na temat marki Jaeger-LeCoultre: jaeger-lecoultre.com

Zdjęcia ? Jaeger-LeCoultre