Top

Nowy wymiar wyciskarek do soków

Wolnoobrotowe wyciskarki do soków marki Hurom to od lat jedne z najlepszych na rynku. Umożliwiają przygotowanie świeżych soków z warzyw, czy owoców dzięki opatentowanej technologii wolnoobrotowego wyciskania soków. Co jeszcze je wyróżnia?

Łatwe przygotowywanie soków.

Szybko, bez wcześniejszego przygotowania, otrzymamy sok, między innymi za sprawą największego na rynku 14-centymetrowego otworu wlotowego. Nie mamy czasu ani ochoty kroić jabłka na mniejsze części? Nic nie szkodzi – zmieści się całe! Za sprawą funkcji automatycznego wciskania wystarczy raz załadować i zająć się czymś innym. Hurom H200 doskonale poradzi sobie sama.

Siła i precyzja wolnych obrotów.

Wyciskarka Hurom H200 nigdzie się nie śpieszy, spokojnie zgniata produkty, naśladując proces ręcznego wyciskania soku. Ta specjalnie opracowana technologia jest zupełnym przeciwieństwem tego, co oferują sokowirówki czy blendery, dosłownie rozrywając owoce i pozbawiając je tego, co najbardziej wartościowe.

Wymarzony smak soków.

Są różne gusta, także, gdy mowa o konsystencji smaku. Lubimy klarowny, czysty, czy bardziej gęsty sok? A może to zależy od dnia? Za sprawą nowatorskich filtrów łatwo przyrządzić dokładnie taki, na jaki mamy ochotę. Nowatorskie filtry odgrywają jeszcze jedną, ważną rolę – ułatwiają i przyspieszają czyszczenie urządzenia.

Więcej o wyciskarkach na hurom.pl

Zdjęcia © Hurom