Top
IWC Racing Green

IWC Racing Green na nadgarstku

Po wprowadzeniu na wiosnę nowej kolekcji TOP GUN na Watches and Wonders, IWC Schaffhausen nadal wprowadza nowe, odświeżające kolory na nadgarstek. Szwajcarski producent luksusowych zegarków z dumą prezentuje nową wersję Big Pilot?s Watch 43 w obudowie ze stali nierdzewnej IWC Racing Green i dopasowanymi gumowymi paskami. Marka wprowadza również nowy wybór kolorowych gumowych pasków. Dzięki systemowi EasX-CHANGE? można je montować na wielu pilotach IWC, zapewniając kolekcji większą wszechstronność niż kiedykolwiek wcześniej.

2022 to rok koloru dla IWC Schaffhausen. W kwietniu szwajcarska manufaktura luksusowych zegarków wprowadziła na rynek kolekcję ?Colors of TOP GUN? z chronografami z uderzającej zielonej oraz białej ceramiki. Teraz IWC ujawnia nowy zegarek Big Pilot’s Watch 43 (nr ref. IW329306). Ten Big Pilot?s Watch zachwyca zieloną tarczą i dopasowanym gumowym paskiem (IWC Racing Green). Niepowtarzalny odcień zieleni inspirowany jest odcieniem ?wyścigowej zieleni? używanym do malowania brytyjskich samochodów wyścigowych od 1903 roku. Rodowane wskazówki z luminescencją sprawiają, że tarcza jest łatwiejsza do odczytania w nocy. Zegarek napędza wyprodukowany przez IWC mechanizm kalibru 82100 z uzwojeniem Pellaton z ceramicznymi komponentami i 60-godzinną rezerwą chodu.

Ponadto IWC wprowadza starannie wyselekcjonowany wybór kolorowych gumowych pasków. Te wyjątkowo wytrzymałe paski, które można nosić w każdej sytuacji, będą dostępne w dziesięciu kolorach: czarnym, niebieskim, czerwonym, brązowym, żółtym, zielonym, szarym, pomarańczowym, jasnoniebieskim i oliwkowym.

Zauważyliśmy rosnące pragnienie naszych klientów, aby dostosować swój zegarek, dodać mu świeżego akcentu lub wyrazić swoją osobowość. Nasze kolorowe gumowe paski stanowią zabawny element i wprowadzają nowy poziom wszechstronności do kolekcji. Pozwalają naszym klientom wybierać spośród różnych kolorów i wybrać ten, który najlepiej pasuje do ich stylu lub aktualnego nastroju,”.

Christian Knoop, Chief Design Officer IWC Schaffhausen

Nowe kolorowe gumowe paski są również wyposażone w system IWC EasX-CHANGE?, co oznacza, że można je założyć na większość zegarków pilotowych IWC z tym systemem, zamieniając te zegarki w idealnego letniego towarzysza ? czy to do szybkiej kąpieli w morzu, czy podczas relaksu na basenie podczas wakacji.

IWC Racing Green

Więcej na temat marki IWC Schaffhausen: iwc.com

Zdjęcia ? IWC Schaffhausen