Top

Sztuka we wnętrzach – Anna i Krzysztof Paszkowscy-Thurow

Anna i Krzysztof Paszkowscy-Thurow – absolwenci Politechniki Szczecińskiej oraz Kopenhaskiej Szkoły Designu i Technologii, architekci z uprawnieniami i jednocześnie inżynierowie. Zdobywali doświadczenie w biurach architektonicznych i przedsiębiorstwach budowlanych w Danii i w Polsce.

Od 2010 roku tworzą pracownię ANNA THUROW wraz z współpracownikami. Specjalizują się w architekturze prywatnej, opracowując kompleksowe projekty domów, aranżacji wnętrz a także mebli oraz obiektów sztuki użytkowej dla najbardziej wymagających Inwestorów. Proponują indywidualne rozwiązania w oparciu o swoją wiedzę i oczekiwania Inwestora. Doradzają w trakcie realizacji lub zastępują Inwestora w tym procesie. Styl Pracowni ANNA THUROW charakteryzuje się czystymi liniami, wykorzystaniem naturalnych materiałów oraz zamiłowaniem do wewnętrznego porządku i ciepła.

W połowie roku 2020, zrealizowany projekt wnętrz domu na szczecińskim Osowie autorstwa ich pracowni, zwyciężył w Plebiscycie Polska Architektura XXL 2019 w kategorii wnętrza prywatne.

Od 2020 Anna prowadzi zajęcia ze studentami architektury wnętrz I i II stopnia na Akademii Sztuki w Szczecinie.

Więcej o projektach Ani i Krzyśka: annathurow.pl