Top
Dornbracht Tara

Wewnętrzny blask

Ikoniczny design spotyka się z inspirującym mosiądzem: Dornbracht przedstawia Tarę w wykończeniu Brushed Durabrass, które emanuje niespotykanym dotąd blaskiem. Jego ciepły i głęboki odcień złota oraz unikalna szczotkowana faktura zapewniają matowy wygląd, zachowując imponującą głębię kolorów i połysk. Wykończenie Brushed Durabarass wydaje się świecić od wewnątrz, co jest uderzającą cechą, która dodatkowo podkreśla wyjątkowy blask Tary.

Jeszcze nigdy spektrum stylów w aranżacji wnętrz nie było tak obszerne i zróżnicowane jak dziś. Minimalistyczne tendencje spotykają się z bogactwem, progresywne z tradycyjnym i organiczne z estetyką high-tech. Współczesne siedliska charakteryzują się dążeniem do indywidualności, witalności i osobistej ekspresji. Jednocześnie rośnie zapotrzebowanie na komfort i przyjazną atmosferę z autentycznym designem.

Tara w Brushed Durabrass jest bezpośrednią odpowiedzią na to rosnące zapotrzebowanie. Bez trudu wkomponuje się we współczesne wnętrza, nawet jeśli występują kontrasty i napięcie. W zależności od wnętrza, Tara w Brushed Durabrass wygląda luksusowo lub skromnie, klasycznie lub awangardowo, elegancko lub ekspresyjnie.

Tara ? olśniewająca ikona

Tara zachowuje niezwykły urok archetypu: jej stylowy design zdobył niezliczone nagrody i był wielokrotnie naśladowany na całym świecie. To, co wyróżnia serię armatury Tara, to wyważone proporcje, charakterystyczne poprzeczne uchwyty i charakterystyczna, półokrągła wylewka. Jej ponadczasowy, archetypowy design wygląda znajomo jak nowy.

Od prawie trzydziestu lat program armatury Tara jest ponadczasowo nowoczesny i pokazuje, jak łatwo można go dostosować i zaktualizować. Jego wiele iteracji jest stałym faworytem do projektowania łazienki i kuchni ze względu na jego zdolność do uzupełnienia różnych wnętrz. Wykończenie Brushed Durabrass podkreśla wszechstronność armatury Tara i ujawnia nowy, ekscytujący wymiar ikony designu.

Inspirujący mosiądz ? odrobina luksusu

Brushed Durabrass to galwaniczne wykończenie z wysokiej jakości 23-karatowym złotem. Unikalne wykończenie nadaje ramieniu matowy wygląd z imponującym połyskiem, podkreślając jego złote odcienie i niezaprzeczalnie rozświetlając go.

To wyjątkowe ?światło? jest wynikiem bardzo precyzyjnego i złożonego procesu obróbki, w którym technologia produkcji odgrywa kluczową rolę. Każda część armatury jest indywidualnie szczotkowana ręcznie w określonym kierunku przed nałożeniem wykończenia.

Po zakończeniu galwanizacji pojedyncze cząsteczki prawdziwego złota osadzają się w najdrobniejszych zagłębieniach pociągnięć pędzla. Gwarantuje to idealnie równomierne i nieskazitelne wykończenie z wyjątkowym połyskiem i głębią koloru.

Więcej na temat marki Dornbracht: dornbracht.com