Top
Duravit D-Neo

Nowa kompletna seria łazienkowa

Duravit D-Neo oferuje najwyższą jakość i wyrafinowany design w atrakcyjnej cenie. Wyjątkowa jakość tej kompletnej serii łazienkowej znajduje odzwierciedlenie w nowej dożywotniej gwarancji, którą Duravit oferuje na wszystkie elementy ceramiczne.

D-Neo przetrwa krótkotrwałe trendy i jest doskonałym uzupełnieniem każdego stylu życia we wszystkich jego aspektach. Pierwsza seria łazienkowa belgijskiego projektanta Bertranda Lejoly’ego jest świadectwem jego niezwykłego instynktu do projektowania wnętrz. Elementy serii D-Neo pasują do wszystkich łazienek, o dowolnej wielkości i układzie. Ich eleganckie formy tworzą przestrzeń, w której może rozwinąć się indywidualny styl, z designerskimi elementami, które reprezentują znacznie więcej niż zwykłą funkcjonalność.

Wszechstronność D-Neo przejawia się w gamie dostępnych umywalek: od umywalek meblowych i wariantów do wbudowania po małe umywalki do rąk i umywalki nablatowe. Wyraziste ranty umywalek to ich cecha charakterystyczna. Asymetryczne rozwiązania w połączeniu z dopasowanymi szafkami podumywalkowymi przyciągają wzrok dzięki praktycznej przestrzeni do przechowywania. Umywalki nablatowe są dostępne w wariantach owalnych lub okrągłych, co podkreśla wszechstronność D-Neo.

Wszystkie toalety są wyposażone w technologię Duravit Rimless?, można je zamówić z antybakteryjnym szkliwem ceramicznym HygieneGlaze i zapewniają doskonałe wyniki spłukiwania przy zaledwie 4,5 litra wody. Seria D-Neo oferuje również pasujący bidet.

Duravit D-Neo

D-Neo rewolucjonizuje segment łazienek dla początkujących

Kolejną atrakcją w tym segmencie cenowym jest wolnostojąca wanna DuraSolid? o eleganckim wyglądzie i stylu przypominającym owalne umywalki stawiane. Przy długości zaledwie 1600 mm doskonale prezentuje się również w mniejszych łazienkach. Wanny do zabudowy z akrylu sanitarnego z jednym skośnym oparciem są dostępne w pięciu rozmiarach od 1500 x 750 do 1800 x 800 mm. Wersję 1800 x 800 mm można zamówić również z dwoma oparciami. Ponadto wanny do zabudowy są dostępne w wersji z hydromasażem, który zapewnia wyjątkowy komfort. Sześć płaskich dysz wodno-powietrznych rozmieszczonych w ścianach bocznych zapewnia przyjemny efekt masażu.

Dostępne w szerokościach od 410 do 1400 mm i w licznych możliwościach aranżacyjnych, meble D-Neo stanowią doskonałe uzupełnienie każdej łazienki. Trzy nowe dekory imitujące drewno uzupełniają wybór wykończeń mebli D-Neo, co daje w sumie 13 opcji kolorystycznych. Harmonijny obraz całościowy dopełnia ergonomiczny uchwyt w diamentowo-czarnym wykończeniu. Pośrednie światło zapewniane przez dopasowane okrągłe lustra z serii Light + Mirror tworzy przyjemną atmosferę. Lustra i szafki lustrzane są dostępne w wersji prostokątnej z oświetleniem krawędziowym LED u góry, gwarantującym optymalne oświetlenie strefy mycia.

Dyskretne, ale wyraziste – baterie wyróżniają się również prostym, geometrycznym kształtem. Charakterystycznie wąski, pionowo ustawiony uchwyt jest standardem w całej gamie. Po raz pierwszy dostępne są również baterie umywalkowe z funkcją FreshStart: zimna woda płynie w centralnej pozycji. Ciepłą wodę dodaje się tylko wtedy, gdy użytkownik celowo przesuwa uchwyt w lewo, ograniczając energochłonną produkcję ciepłej wody do sytuacji, w których jest ona rzeczywiście potrzebna.

Dzięki dużej różnorodności elementów ceramicznych, wysokiej jakości mebli łazienkowych, szerokiej gamie wanien i baterii, D-Neo oferuje możliwość urządzenia każdej łazienki w produkty najwyższej jakości i w atrakcyjnej cenie.

Duravit D-Neo

Więcej na temat marki Duravit: duravit.pl