Top
IWC Tom Brady

Legendarny rozgrywający Tom Brady w kampanii IWC

Po zaprezentowaniu nowej kolekcji TOP GUN na wystawie Watches and Wonders w Genewie, IWC Schaffhausen rozpoczyna ogólnoświatową kampanię reklamową z ambasadorem marki Tomem Bradym. Siedmiokrotny rozgrywający mistrz świata jest przedstawiony w różnych wersjach TOP GUN z zegarkiem Pilot?s Watch Chronograph. Wizualizacje przedstawiają również kolorowe kostki ujawnione podczas kampanii teaserowej, przywołujące kultowe krajobrazy pustyni Mojave, jeziora Tahoe i lasów liściastych, które zainspirowały stworzenie nowych ceramicznych kolorów IWC.

IWC Schaffhausen, wynalazca kolorowych ceramicznych zegarków, wprowadził na rynek nową kolekcję TOP GUN w swojej kultowej rodzinie zegarków Pilot?s Watches. Inspiracje ze świata lotnictwa morskiego, takie jak fascynujące krajobrazy oglądane przez pilotów TOP GUN podczas szkolenia, zostały wyrażone poprzez kody kolorystyczne PANTONE?. Na ich podstawie firma IWC opracowała zupełnie nowe kolory ceramiki, aby stworzyć zegarki o uderzająco monochromatycznym, stonowanym designie. Teraz szwajcarski luksusowy zegarmistrz przedstawił globalną kampanię reklamową towarzyszącą nowym projektom TOP GUN.

IWC Tom Brady

„W spotach kinowych łączymy Toma Brady’ego z wybranymi chronografami TOP GUN. Potężne obrazy nawiązują również do krajobrazów jeziora Tahoe, lasów i pustyni Mojave, które zainspirowały nasze nowe ceramiczne kolory. Nie mogliśmy pomyśleć o nikim lepszym niż Tom, który zilustrowałby ewolucję IWC TOP GUN w styl i wyraz odrębnego stylu życia”.

– Franziska Gsell, dyrektor ds. marketingu IWC Schaffhausen

Champion dla kampanii.

W kampanii występuje rozgrywający futbolu amerykańskiego Tom Brady, który od 2019 roku jest ambasadorem marki IWC. Brady zdobył siedem mistrzostw świata, więcej niż jakikolwiek inny rozgrywający w historii futbolu amerykańskiego, oraz 18 tytułów ligowych w swojej niezrównanej karierze. Jednak pomimo tego, że osiągnął tak wiele i nie ma już nic do udowodnienia, wciąż stawia sobie wyzwania i wznosi się na nowe wyżyny. Te cechy postaci pasują do sloganu nowej kampanii ?Nie jesteśmy tutaj, aby próbować ? jesteśmy tutaj, aby zrobić?, co sprawia, że Brady jest idealnym wyborem do reprezentowania sposobu myślenia TOP GUN.

IWC Tom Brady

krótkometrażowych filmach Brady nosi zegarek lotniczy Chronograph TOPGUN, wykonany czarnej, piaskowej, zielonej białej ceramiki. Cztery filmy będą wyświetlane na globalnych kanałach mediów społecznościowych IWC oraz na YouTube.

Więcej na temat marki IWC Schaffhausen: iwc.com

Zdjęcia ? IWC Schaffhausen